Вы просматриваете: Главная > Новини > Випускний бал “Кораблик дитинства”

Випускний бал “Кораблик дитинства”

31 серпня 2018 року у закладі дошкільної освіти “СОНЕЧКО”  с.Залав’я відбулося незабутнє свято –  випускний «Кораблик дитинства».

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

Дошкільнята з своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій. Майбутні школярі нагадали хроніку життя дітей від перших днів перебування у дитячому садку до закінчення. Відбулися зустрічі із казковими героями.

 
Випускників вітали адміністрація дошкільного закладу, молодші вихованці,батьки, вчителі, гості.

На згадку про садочок випускники отримали дипломи від директора Смик Галини Петрівни та подарунки від голови Блажівської сільської ради Кулакевич Оксани Іванівни.

Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Пройде час, а в  малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю. Ото ж бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою, та оберегом.

Обсуждение закрыто.