Вы просматриваете: Главная > Новини > Рятувальники провели урок безпеки для дошкільнят та лекцію по пожежній безпеці для працівників у ЗДО «Сонечко»

Рятувальники провели урок безпеки для дошкільнят та лекцію по пожежній безпеці для працівників у ЗДО «Сонечко»

18 жовтня 2018 олку працівники Рокитнівського районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області завітали в гості до нашого закладу дошкільної освіти, де провели для дошкільнят пізнавальний урок безпеки життєдіяльності.

Працівники ДСНС розповіли малечі про небезпеку, яку несе в собі вогонь, і що категорично не можна гратися із сірниками та запальничками. Вивчили номер телефону пожежно-рятувальної служби та кілька разів хором його повторили. Розповіли працівники Служби порятунку і про роботу пожежних-рятувальників, чим вони займаються і на які надзвичайні ситуації їм доводиться виїжджати.

Не забули рятувальники і про персонал закладу, для якого провели лекцію про пожежну безпеку. Присутнім роз’яснили порядок дій при виникненні пожежі та як користуватися первинними засобами пожежогасіння. Як для працівників так і для дітей на практиці було продемонстровано правила користування порошковим вогнегасником, та як правильно гасити умовну пожежу. Власноруч спробувати як користуватися вогнегасником мали змогу і працівники закладу. Проте найбільше це зацікавило дітлахів, від яких з кожним разом, коли хтось «гасив» умовне загоряння, було чути захопливі вигуки.

Наостанок завідуюча ЗДО «Сонечко» Галина Смик подякувала працівникам  Служби порятунку за цікаві та пізнавальні виступи, як для малечі, так і для працівників, а рятувальники в свою чергу пообіцяли й надалі проводити подібні заходи для дітей, щоб виховувати у малечі навички безпеки в різних надзвичайних ситуаціях, а також запросили дітей відвідати з екскурсією пожежно-рятувальну частину.

Обсуждение закрыто.