Вы просматриваете: Главная > Навчальний процес, Новини > Перший робочий день у ДНЗ “Сонечко”

Перший робочий день у ДНЗ “Сонечко”

У дитячому садку «Сонечко» на подвір’ї гамірно, після карантину майданчики наповнилися дитячим сміхом. У карантинних умовах для дітей мало що змінилося, лише незвичний вигляд вихователів, бо вони в марлевих масках та рукавичках. 
Діти сумували без садочка. Карантинні умови дітей не торкнулися, а вимірювання температури стало для них забавкою.
– «Ура, ми прийшли в садочок, вдома було сумно», – говорять мені дітки. Вдома гратися ні з ким, а тут у них компанія, між собою товаришують. Діти нові правила карантину прийняли з радістю, те що їм вимірюють температуру, сприймають як гру: знімають капелюшки та підставляють лобика до термометра .”
Наповнені групи на половину. До карантинних правил звикли. 
Діти задоволені, у групах 16 та 18 вихованців наразі. Карантинні правила не вплинули на звичний режим вихованців, це більше для вихователів, бо варто носити маски та рукавички. Приємно, що знання в діток не знизилися, помітно, що батьки вдома приділяли діткам велику увагу .
Чекали відкриття дитячих садочків і батьки. Їм нелегко видалися місяці карантину: адже треба було і працювати, і дітям увагу приділяти .
Оскільки на період карантину рекомендовано більше часу проводити на свіжому повітрі, то після сніданку діти вийшли на вулицю. Кожні 4 години їм вимірювали температуру. 
Працівниці дитячих садочків помітили, що вихованці значно підросли та подорослішали, повернулися в дитячий садок, ніби й не було трьох місяців карантину.

Обсуждение закрыто.